poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Madzia i Adam - czyli brat się żeni !

Dziś zapowiadany wcześniej niesamowity ślub Madzi i Adama. Niesamowity z wielu powodów. Wspaniały kościół i piękna ceremonia, cudowna sala weselna i meeega zabawa, super Kapela, ale przede wszystkim niesamowici ludzie z Magdą i Adamem na czele. Była kiedyś sesja narzeczeńska , była prezentacja na Youtube , przyszedł czas na reportaż ślubny. Przed Wami mega skrót z 4 dni, które miałem przyjemność spędzić w Madzi rodzinnych częstochowskich stronach.























A co robi fotograf kiedy nie fotografuje ?

Trochę modeluje


Trochę tańczy

Ale ogólnie dobrze się bawi ;)




Kochani !!! Dzięki Wam jeszcze raz za wspaniale spędzony czas. Za te cudowne 4 dni. Za zdjęcia, które bez Was by nie powstały. Pozostańcie szczęśliwi !!!

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ja równierz spedziłam tam wspaniałe 4 dni, a dzieki Tobie i temu reortażowi łatwo wracam pamięcią do każdej spędzonej tam chwili, super uchwycone momenty i zatrzymane w kadrach emocje

Twoja Małżowinka
Kocham Cię :*

Anonimowy pisze...

Uchwycić tak piękne chwile jest wielką sztuką a jeszcze większą jest zrobić takie fotki jakie oglądałem u ciebie na twojej stronie --- Pozdrawiam--- Jul-13

Iza Górska pisze...

Wiele świetnie złapanych momentów, fantastycznie podpatrzone rzeczy (jak choćby ta "brama niebios" w kościele), wesele pełne emocji. Bardzo mi się podoba. Plener również bdb!. Pozdrawiam!

Magdalena pisze...

Piękny ślub, wspaniałe przyjęcie i zabawa weselna, wyjatkowi goście i dech zapierające zdjęcia... Ten dzień był dla nas jednym z najpiękniejszych dni w życiu, dziękujemy Krzysiek za uchwycenie tych cudownych chwil w tak pięknych kadrach.
Dziękujemy również Tobie i Ani oraz wszystkim gościom za klimat jaki storzyliście i niezapomnianą zabawę. Bez Was te wspomnienia nie były by takie piękne.
Magdalena i Adam Kisała :)

Anonimowy pisze...

a i ja tam byłam miód i wino piłam.... i potwierdzam wszystko co do tej pory zostało napisane. Wesele pierwsza klasa, cudowna para młoda a zdjęcia poprostu rewelacja.
No cóż bracie fotografie, twój brat Adam ma chyba lepszy reportaż ślubny od ciebie :))))

Madziu i Adamie - wszystkiego najlepszego, !!!!
Błaszczyki

Prześlij komentarz

Odwiedzam

Wszystkie zdjęcia z moim podpisem umieszczone na tej stronie są mojego autorstwa. Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie bez wcześniejszego ustalenia tego ze mną jest zabronione

O mnie

Moje zdjęcie
Jedlina Zdrój/Wałbrzych, dolnośląskie, Poland

Obserwatorzy