piątek, 28 sierpnia 2009

Ślub (na) Maxa

Witam!
W zeszłą sobotę (22/08/09) miałem przyjemność być obecny na weselu Magdy i Michała (Maxa). Bardzo się denerwowałem, bo był to mój debiut w roli fotografa ślubnego. Długo się przygotowywałem do tego dnia. Organizowanie dodatkowego sprzętu, kart pamięci, akumulatorów. Wszystko po to żeby zdjęcia wyszły jak najlepiej, żeby Magda i Michał byli zadowoleni. Fotografia ślubna jest chyba bardziej stresująca od samego ślubu dla pary młodej. Ciągłe "gonienie" za fajnym kadrem, za emocjami, których tak wiele podczas tej uroczystości. Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z tego pięknego dnia.

We wtorek, już na spokojnie umówiliśmy się na zdjęcia w plenerze. W planie było jezioro, las i góry, jednak po drodze trafiliśmy na opuszczoną fabrykę i postanowiliśmy tam zostać. Oto kilka kadrów z tego dnia.


3 komentarze:

Madzia i Michał pisze...

Zdęcia są poprostu bombowe,jesteśmy bardzo zadowoleni z całości,dla nas w pełni profesjonalizm.Dzięki za wszystko.MŁODA PARA:)

Mistrzyni Przypraw pisze...

To Twoja pierwsze ślubne wyzwanie?!
Jeśli tak - rewelacja!
Gratuluje :)

Anonimowy pisze...

A w jakim lokalu było przyjecie weselne młodej pary?

Prześlij komentarz

Odwiedzam

Wszystkie zdjęcia z moim podpisem umieszczone na tej stronie są mojego autorstwa. Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie bez wcześniejszego ustalenia tego ze mną jest zabronione

O mnie

Moje zdjęcie
Jedlina Zdrój/Wałbrzych, dolnośląskie, Poland

Obserwatorzy