poniedziałek, 31 sierpnia 2009

Magda i Grzesiek

Witam,
Dziś przedstawiam Magdę i Grześka, z którymi umówiłem się na zdjęcia w plenerze kilka dni po ich ślubie. Do samego końca nie wiedziałem gdzie odbędzie się ta sesja, w końcu padło hasło :
" tama w Zagórzu " i tak się stało. Z Magdą i Grześkiem znam się od dawien dawna. On- sąsiad i kolega z boiska, Ona- koleżanka ze studiów, Oni- współlokatorzy przez pewien czas ;)
Jeszcze raz życzę wam wszystkiego dobrego na nowej drodze, oraz powodzenia w "nowym świecie"
Kilka kadrów z tamtego dnia :
1 komentarze:

MAGDA I GRZESIEK pisze...

Jak powiedział jeden z gości weselnych, że dobra orkiestra i jedzenie to 99, 9 % sukcesu na weselu. Po sesji jaka zafundował nam Krzysztof mogę z spokojnym sumieniem powiedzieć,ze dobre podejście , humor , umiejętności i profesjonalizm fotografa to 99,9 % sukcesu właśnie na takiej sesji. Czego wynikiem później są CUDOWNE zdjęcia za co dziękujemy raz jeszcze. Przecież wszystko co pozostaje po tym cudownym dniu to wspomnienia, które Krzysiu nam właśnie zafundował.

Prześlij komentarz

Odwiedzam

Wszystkie zdjęcia z moim podpisem umieszczone na tej stronie są mojego autorstwa. Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie bez wcześniejszego ustalenia tego ze mną jest zabronione

O mnie

Moje zdjęcie
Jedlina Zdrój/Wałbrzych, dolnośląskie, Poland

Obserwatorzy