poniedziałek, 14 czerwca 2010

Gosia i Krzysiek (i wrocławskie komary)

Ślub Gosi i Krzyśka odbył się 29 maja. Na plener umówiliśmy się na 2 tygodnie później ze względu na ich wyjazd w podróż poślubną. Z wczorajszej sesji we Wrocławiu oprócz kilku gigabajtów zdjęć przywiozłem masę bąbli po ugryzieniach komarów :/ Mimo to było super ! Piękna para, świetna zabawa, super zdjęcia. Gosię i Krzyśka poznaliście już w tym wątku, lub tym filmiku przy okazji sesji narzeczeńskiej.
Dziś kilka klatek z ich pleneru ślubnego. Niebawem pojawi się więcej z tego magicznego dnia. Zarówno z dnia ślubu jak i pleneru.
Małgosiu i Krzyśku ! Dzięki jeszcze raz za wszystko. Bez Was nie powstałyby te zdjęcia.

3 komentarze:

kasia kata pisze...

cudnie, czekam na więcej!!!pozdrawiam:-)

Małgorzata pisze...

Zobaczyłam pierwsze zdjęcie i stwierdziłam, że już żadne go nie przebije, a potem zobaczyłam jeszcze drugie i trzecie...Sama sobie ich zazdroszczę!

Jeśli jeszcze jakaś para się waha (choć nie sądzę), to dodam, że dyskrecja podczas ceremonii i wesela gwarantowana, a dobra zabawa na sesji murowana!

Dziękujemy!

Ag pisze...

Ja teeej, i znowu pozamiatałeś... Lubie te Twoje foty pod słońce. Klasa panie ! klasa ! :)

Prześlij komentarz

Odwiedzam

Wszystkie zdjęcia z moim podpisem umieszczone na tej stronie są mojego autorstwa. Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie bez wcześniejszego ustalenia tego ze mną jest zabronione

O mnie

Moje zdjęcie
Jedlina Zdrój/Wałbrzych, dolnośląskie, Poland

Obserwatorzy