niedziela, 28 lutego 2010

Wiosenne porządki

Termometr za oknem pokazuje +10 C, śnieg spływa z gór potokami, w końcu słychać śpiew ptaków. Dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Wiosna! Ta jest niesamowita, gdyż bardzo długo wyczekiwana. Po mroźnej i zdecydowanie za długo trwającej zimie w końcu nadeszła.
Tym samym zabrałem się za wiosenne porządki. Zacząłem od dysku w komputerze. Tak oto trafiłem na zdjęcia z warsztatów fotografii ślubnej w stylu Repoglamour, w których miałem okazję uczestniczyć w Lipcu zeszłego roku. Warsztaty prowadzone przez Kalinę i Adama , otworzyły mi oczy, uświadomiły wiele spraw, jak choćby to, że zdjęcia czasem muszą dojrzeć. Może nie 7 miesięcy jak te, ale w tym czasie również moje "patrzenie" się zmieniło.
Oto kilka klatek, których wcześniej nigdy i nigdzie nie publikowałem.
Zapraszam

niedziela, 7 lutego 2010

Gosia i Krzysiek czyli Wroc Love ciąg dalszy

Minął dokładanie tydzień od zakończenia sesji narzeczeńskiej Gosi i Krzyśka. Sesji, która naładowała mnie energią i pozwoliła cieszyć się z ostatnich dni mimo przygnębiającej pogody na zewnątrz.
Na blogu znajdziecie kilka klatek z tego dnia, resztę na Youtube (link na końcu posta ;) )
Przy tej okazji chciałbym serdecznie podziękować Gosi i Krzyśkowi za pozytywne wibracje i super zdjęcia ;) oraz Madzi i Pawłowi Paśnik za poświęcony czas, cierpliwość i za dobre słowo. Dzięki !!!
Zapraszam do obejrzenia zdjęć zarówno tu, jak i większej ilości na Youtube

Więcej zdjęć znajdziecie w linku poniżej. Zapraszam !!!

Odwiedzam

Wszystkie zdjęcia z moim podpisem umieszczone na tej stronie są mojego autorstwa. Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie bez wcześniejszego ustalenia tego ze mną jest zabronione

O mnie

Moje zdjęcie
Jedlina Zdrój/Wałbrzych, dolnośląskie, Poland

Obserwatorzy